Кухонна мийка KRONER Derby Brush 5843HM CV027235 580x430
Фото 13 |
KRONER Derby Brush 5843HM CV027235 |
|
Мийка оснащена шумопоглинаючими накладками та оброблена спеціальним протишумним складом. Дно миття має заглиблення до зливу, що забезпечує повне стікання та менше утворення плям від висохлої води.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог KRONER 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі KRONER.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити KRONER Derby Brush 5843HM CV027235 580x430
Усі ціни 23 →Кухонна мийка Kroner KRP Derby - 5843HM PVD CV027241 | 3 780 грн. |
Kroner Kroner KRP Derby - 5843HM Brush CV027235 | 2 478 грн. |
Кухонна мийка з нержавіючої сталі Kroner Derby KRP PVD - 5843HM 2,5/0,5 мм | 3 780 грн. |
Кухонна мийка Kroner Derby KRP PVD-5843HM (2,5/0,5 мм) CV027241 CV027241 | 2 867 грн. |
Кухонна мийка Kroner Derby KRP Brush - 5843HM (2,5/0,5 мм) CV027235 | 2 478 грн. |
ще 18 пропозицій
Модификації KRONER Derby Brush 5843HM CV027235
Ціни на KRONER Derby Brush 5843HM CV027235 |
---|---|---|---|---|
KRONER Derby Brush 5050HM CV027234 500x500 | від 1 720 грн. | 25 пропозицій | ||
KRONER Derby Brush 5843HM CV027235 580x430 | від 1 880 грн. | 26 пропозицій | ||
KRONER Derby Brush 6050HM CV027237 600x500 | від 2 007 грн. | 25 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →