Моторне мастило Kroon Avanza MSP 0W-30 5 л (35942)
Kroon Avanza MSP 0W-30 5L |
|
Паливоекономічна машина класу в'язкості SAE 0W-30 зі зниженим рівнем сульфатної зольності (Mid SAPS), що забезпечує сумісність продукту з системами доочищення відпрацьованих вихлопних газів (каталітичними нейтралізаторами в бензинових моторах і сажевими фільтрами DFP в дизельних силових). Олія розроблена з урахуванням конструктивних особливостей моторів легковиків Peugeout та Citroen, для яких прописані допуски B71 2312.
Також мастильний матеріал підійде і для машин інших марок (за умови відповідності специфікації ACEA C2). Kroon Avanza MSP 0W-30 5L має високі диспергуючі та миючі властивості, утворює стійку мастильну плівку на вузлах мотора, яка зберігає свою цілісність у режимі підвищених теплових навантажень, гарантує впевнений холодний пуск силових агрегатів у зимову пору року при низьких негативних температурах. До того ж продукт здатний похвалитися високою стійкістю до зношування та окислення - мастильна речовина від Kroon може використовуватися при продовжених регламентних інтервалах заміни.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kroon 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kroon.
Купити Kroon Avanza MSP 0W-30 5 л
Усі ціни 11 →Моторное масло Kroon Oil Avanza MSP 0W-30 5л 35942 | 2 268 грн. |
Олива моторна синтетична KROON OIL AVANZA MSP 0W-30, 5л (35942) 35942 | 2 082 грн. |
Моторна олива Kroon-Oil Avanza MSP 0W-30 5л (KL 35942) | 2 174 грн. |
Моторна олива Kroon-Oil Avanza MSP 0W-30 5л (KL 35942) KL 35942 | 2 020 грн. |
KROON OIL 35942 | 1 964 грн. |
Модификації Kroon Avanza MSP 0W-30
Ціни на Kroon Avanza MSP 0W-30 |
---|---|---|---|---|
Kroon Avanza MSP 0W-30 1 л | від 417 грн. | 9 пропозицій | ||
Kroon Avanza MSP 0W-30 5 л | від 1 964 грн. | 11 пропозицій | ||
Kroon Avanza MSP 0W-30 20 л | від 7 277 грн. | 3 пропозиції |