Всесезонна шина Kumho Solus TA31 215/55 R18 95H
Відео 13Фото 8 |
Виберіть розмір шин
Kumho Solus TA31 215/55 R18 95H |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kumho 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kumho.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kumho Solus TA31 215/55 R18 95H
Усі ціни 6 →Kumho Solus TA31 215/55 R18 95H | 3 210 грн. |
Kumho Solus TA31 215/55 R18 95H | 3 376 грн. |
Шины Kumho Solus TA31 215/55 R18 95H | 3 440 грн. |
Kumho Solus TA31 215/55 R18 95H | 3 276 грн. |
Kumho Solus TA31 215/55 R18 95H | 3 675 грн. |
Шина Kumho Solus TA31 215/55 R18 95H | 3 576 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →