Всесезонна шина Yokohama Geolandar SUV G055 215/55 R18 99V
Відео 3Фото 4 |
Виберіть розмір шин
Yokohama Geolandar SUV G055 215/55 R18 99V 215/55 R18 99 V |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Yokohama 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Yokohama.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Yokohama Geolandar SUV G055 215/55 R18 99V
Усі ціни 12 →Шина Yokohama Geolandar H/T-S G055 215/55 R18 99V XL | 3 315 грн. |
Yokohama Geolandar SUV G055 215/55 R18 99V XL | 3 456 грн. |
Yokohama Geolandar SUV G055 215/55 R18 99V XL | 3 520 грн. |
Yokohama Geolandar SUV G055 215/55 R18 99V XL | 3 392 грн. |
Yokohama Geolandar SUV G055 (215/55R18 99V) | 3 799 грн. |
ще 7 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Yokohama Geolandar SUV G055 215/55 R18 99V
Ціни на Yokohama Geolandar SUV G055 215/55 R18 99V |
---|---|---|---|---|
Yokohama Geolandar SUV G055 215/55 R18 99V | від 3 200 грн. | 12 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →