Зимова шина Kumho WinterCraft WP52 195/65 R15 91H
Відео 1Фото 2 |
Виберіть розмір шин
Kumho WinterCraft WP52 195/65 R15 91H |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kumho 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kumho.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kumho WinterCraft WP52 195/65 R15 91H
Kumho WinterCraft WP52 195/65 R15 91H | 3 071 грн. |
Kumho Wintercraft WP52 195/65 R15 91H 2290693 | 2 652 грн. |
Kumho Wintercraft WP52 195/65 R15 91H | 2 810 грн. |
Відеоогляди
Модификації Kumho WinterCraft WP52 195/65 R15 91H
Ціни на Kumho WinterCraft WP52 195/65 R15 91H |
---|---|---|---|---|
Kumho WinterCraft WP52 195/65 R15 91H | від 2 652 грн. | 3 пропозиції | ||
Kumho WinterCraft WP52 195/65 R15 91T | від 2 073 грн. | 31 пропозиція | ||
Kumho WinterCraft WP52 195/65 R15 95T | від 3 590 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →