Зимова шина Nexen Winguard Snow G 3 195/65 R15 91H
Відео 3Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Nexen Winguard Snow G 3 195/65 R15 91H |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Nexen 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Nexen.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Nexen Winguard Snow G 3 195/65 R15 91H
Nexen Winguard Snow G3 WH21 195/65 R15 91H | 3 021 грн. |
NEXEN WINGUARD SNOW G3 WH21 195/65 R15 91H | 2 593 грн. |
Nexen Winguard Snow G 3 WH21 195/65 R15 91H 16543 | 2 609 грн. |
Nexen Winguard Snow G 3 WH21 195/65 R15 91H | 2 764 грн. |
Nexen WINGUARD SNOW G 3 WH21 195/65 R15 91H | 2 756 грн. |
Відеоогляди
Модификації Nexen Winguard Snow G 3 195/65 R15 91H
Ціни на Nexen Winguard Snow G 3 195/65 R15 91H |
---|---|---|---|---|
Nexen Winguard Snow G 3 195/65 R15 91H | від 2 593 грн. | 5 пропозицій | ||
Nexen Winguard Snow G 3 195/65 R15 91T | від 2 101 грн. | 29 пропозицій | ||
Nexen Winguard Snow G 3 195/65 R15 95T | від 2 778 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →