Литий диск Lawu YL-3184 8x18/5x114,3 ET35 DIA73,1
від 5 310 до 6 167 грн. Порівняти ціни 4 →Діаметр (R):18 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 114.3 мм ЦО (DIA):73.1 мм Виліт (ET):35 мм |
Модифікації Lawu YL-3184 1
Характеристики
Lawu YL-3184 8x18/5x114,3 ET35 DIA73,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lawu 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lawu.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Lawu YL-3184 8x18/5x114,3 ET35 DIA73,1
Сортувати
Диски Lawu YL-3184 8x18 5x114,3 ET35 DIA73,1 (BP) | 5 451 грн. |
Lawu YL-3184 8x18 5x114.3 ET35 DIA73.1 BP | 5 310 грн. |
Диск Lawu YL-3184 BP R18 W8,0 PCD5x114,3 ET35 DIA73,1 | 5 394 грн. |
Диск Lawu YL-3184 8x18 5x114.3 ET35 DIA73.1 BP | 6 167 грн. |
Закрити
Схожі