Рамка для розетки / вимикача Schneider Merten D-Life MTN4030-6535
Фото 3 |
Schneider Merten D-Life MTN4030-6535 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Schneider 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Schneider.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Schneider Merten D-Life MTN4030-6535
Рамка тримісна горизонтальна Schneider Merten D-Life білий лотос MTN4030-6 | 270 грн. |
Рамка для розеток 3-постова Merten D-Life MTN4030-6535 Білий лотос | 260 грн. |
Рамка 3-постова D-Life Merten «Білий лотос», MTN4030-6535 | 278 грн. |
Модификації Schneider Merten D-Life MTN4030-6535
Ціни на Schneider Merten D-Life MTN4030-6535 |
---|---|---|---|---|
Schneider Merten D-Life MTN4030-6533 | від 567 грн. | 3 пропозиції | ||
Schneider Merten D-Life MTN4030-6535 | від 260 грн. | 3 пропозиції | ||
Schneider Merten D-Life MTN4030-6534 | від 746 грн. | 2 пропозиції | ||
Schneider Merten D-Life MTN4030-6552 | від 3 448 грн. | 2 пропозиції | ||
Schneider Merten D-Life MTN4030-6536 | від 746 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →