Рамка для розетки / вимикача Legrand Valena Allure 754402
Legrand Valena Allure 754402 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Legrand 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Legrand.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Legrand Valena Allure 754402
Legrand Legrand Valena Allure 754402 | 426 грн. |
Рамка двохмісна універсальна Legrand Valena Allure матовий чорний 754402 | 394 грн. |
Рамка Legrand Valena Allure 2 пости Матовий чорний (754402) | 426 грн. |
Рамка Legrand Valena Allure 2 пости Матовий чорний (754402) | 425 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →