Рамка для розетки / вимикача Legrand Valena Allure 754402
![]() |
Legrand Valena Allure 754402 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Legrand 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Legrand.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Legrand Valena Allure 754402
Усі ціни 7 →Рамка 2 пости Valena ALLURE Legrand, Чорний 754402 | 477 грн. | ![]() |
LEGRAND 754402 | 431 грн. | ![]() |
| 286 грн. |
Рамка 2-постова Valena Allure матовий чорний, Legrand (754402) 754402 | 489 грн. |
Рамка Legrand 754402 | 476 грн. |
| 475 грн. | ![]() |
| 459 грн. | ![]() |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →