Рамка для розетки / вимикача Videx VF-BNFRG2H-RD
Фото 9 |
Videx VF-BNFRG2H-RD |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Videx 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Videx.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Videx VF-BNFRG2H-RD
Усі ціни 11 →Рамка двомісна горизонтальна Videx Binera червоне скло VF-BNFRG2H-RD | 435 грн. |
Рамка Videx BINERA красное стекло 2 поста (VF-BNFRG2H-RD) VF-BNFRG2H-RD | 430 грн. |
Рамка Videx BINERA червоне скло 2 пости (VF-BNFRG2H-RD) VF-BNFRG2H-RD | 435 грн. |
Videx Рамка Videx BINERA червоне скло 2 пости (VF-BNFRG2H-RD) VF-BNFRG2H-R | 435 грн. |
Рамка VIDEX Binera на 2 пости горизонтальна Червона (VF-BNFRG2H-RD) | 435 грн. |
ще 6 пропозицій
Модификації Videx VF-BNFRG2H-RD
Ціни на Videx VF-BNFRG2H-RD |
---|---|---|---|---|
Videx VF-BNFRG2H-W | від 382 грн. | 11 пропозицій | ||
Videx VF-BNFRG2H-GR | від 352 грн. | 3 пропозиції | ||
Videx VF-BNFRG2H-RD | від 352 грн. | 11 пропозицій | ||
Videx VF-BNFRG2H-B | від 382 грн. | 11 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →