Розетка Schneider Asfora EPH3200161 сріблястий
Відео 1Фото 2 |
Schneider Asfora EPH3200161 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Schneider 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Schneider.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Schneider Asfora EPH3200161 сріблястий
Усі ціни 13 →Schneider Electric Schneider Electric Asfora (EPH3200161) EPH3200161 | 260 грн. |
Розетка TV конечная Schneider Asfora Алюминий (EPH3200161) | 264 грн. |
Розетка Schneider Asfora алюмінієва TV кінцева EPH3200161 | 255 грн. |
Розетка кінцева телевізійна SCHNEIDER Asfora алюміній EPH3200161 | 217 грн. |
ТВ-розетка Schneider Electric Asfora кінцева 1 дБ Срібляста (EPH3200161) | 260 грн. |
ще 8 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Schneider Asfora EPH3200161
Ціни на Schneider Asfora EPH3200161 |
---|---|---|---|---|
Schneider Asfora EPH3200169 бежевий | від 217 грн. | 13 пропозицій | ||
Schneider Asfora EPH3200171 графіт | від 210 грн. | 20 пропозицій | ||
Schneider Asfora EPH3200161 сріблястий | від 217 грн. | 13 пропозицій | ||
Schneider Asfora EPH3200162 сірий | від 217 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →