Розетка Legrand Valena Life 753426 білий
Legrand Valena Life 753426 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Legrand 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Legrand.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Legrand Valena Life 753426
Ціни на Legrand Valena Life 753426 |
---|---|---|---|---|
Legrand Valena Life 753426 білий | від 568 грн. | 2 пропозиції | ||
Legrand Valena Life 753526 слонова кістка | від 485 грн. | 1 пропозиція | ||
Legrand Valena Life 753626 сріблястий | від 694 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →