Мишка
Lenovo Wireless Compact Mouse 300
Відео 9Фото 3 |
Lenovo Wireless Compact Mouse 300 |
|
Фірмові технології у світі комп'ютерних мишокЯкі технології бувають у мишках і що за переваги вони дають у тих чи інших задачах
Як вибрати мишку для ігор, офісних задач та творчої роботиРозбираємося з тонкощами ринку комп'ютерних мишок і вибираємо варіанти, що підходять для вас
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lenovo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lenovo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lenovo Wireless Compact Mouse 300
Усі ціни 81 →Миша Lenovo 300 Compact (GX30K79401) | 902 грн. |
Мышь Lenovo 300 Compact (GX30K79401) | 653 грн. |
Мишка Lenovo 300 Compact (GX30K79401) | 682 грн. |
Миша Lenovo 300 Wireless Mouse Frost Blue (GY51L15679) GY51L15679 | 545 грн. |
LENOVO 300 Wireless Compact Mouse (GX30K79401) | 649 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →