Каструля Lessner Buono 55881-16
Фото 11 |
Lessner Buono 55881-16 |
|
Універсальна сумісність з усіма типами варильних панелей, включаючи індукційні.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lessner Buono 55881-16
Lessner Buono 1,8 л (55881-16) Buono1,8л(55881-16) | 1 129 грн. |
Каструля Lessner Buono 16 см 1.8 л (55881-16) | 889 грн. |
Каструля Lessner Buono 55881-16 (16см/1.8л) | 1 299 грн. |
Модификації Lessner Buono 55881-16
Ціни на Lessner Buono 55881-16 |
---|---|---|---|---|
Lessner Buono 55881-16 | від 889 грн. | 3 пропозиції | ||
Lessner Buono 55881-18 | від 929 грн. | 3 пропозиції | ||
Lessner Buono 55881-20 | від 999 грн. | 3 пропозиції | ||
Lessner Buono 55881-22 | від 1 099 грн. | 3 пропозиції | ||
Lessner Buono 55881-24 | від 1 249 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →