Каструля Lessner Rica 55880-18
Фото 15 |
Lessner Rica 55880-18 |
|
Універсальна сумісність з усіма типами варильних панелей, включаючи індукційні.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Lessner Rica 55880-18
Ціни на Lessner Rica 55880-18 |
---|---|---|---|---|
Lessner Rica 55880-18 | від 979 грн. | 2 пропозиції | ||
Lessner Rica 55880-20 | від 1 079 грн. | 3 пропозиції | ||
Lessner Rica 55880-22 | від 1 229 грн. | 3 пропозиції | ||
Lessner Rica 55880-24 | від 1 399 грн. | 3 пропозиції | ||
Lessner Rica 55880-26 | від 1 727 грн. | 4 пропозиції | ||
Lessner Rica 55880-28 | від 1 930 грн. | 4 пропозиції | ||
Lessner Rica 55880-30 | від 2 033 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →