Холодильник Whirlpool W9 931D KS чорний
Фото 6 |
Whirlpool W9 931D KS чорний бронзовий чорний |
|
Лікнеп з технології No Frost: принцип дії, компоненти, плюси й мінусиЗ'ясовуємо, як працює технологія No Frost і чим відрізняється від інших систем охолодження
Чим відрізняється дешевий холодильник від дорогогоЗа рахунок чого просунутий холодильник коштує дорожче, ніж звичайний
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Whirlpool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Whirlpool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Whirlpool W9 931D KS чорний
Усі ціни 44 →Whirlpool Whirlpool W9931DKS | 26 899 грн. |
Whirlpool W9 931D KS холодильник Dual No Frost, 348 л, 6th Sense, А+++, ви | 25 419 грн. |
Whirlpool W9 931D KS | 26 999 грн. |
Холодильник Whirlpool W9 931 DKS | 26 999 грн. |
WHIRLPOOL W9 931D KS | 24 945 грн. |
ще 20 пропозицій
Колір чорний Пропрацював 7 місяців та помер. В офіційному сервісі запропонували заплатити за ремонт більше 7000 грн, тому що вони не знають, що з ним... На гарячій лінії виробника дівчина - оператор рекомендувала більше не купувати техніку цього брена.
Где вы в холодильнике инверторный двигатель нашли? |
Додати відгук
Модификації Whirlpool W9 931D KS
Ціни на Whirlpool W9 931D KS |
---|---|---|---|---|
Whirlpool W9 931D B H бронзовий | від 21 207 грн. | 35 пропозицій | ||
Whirlpool W9 931D KS чорний | від 21 799 грн. | 44 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
Прийшов майстер, поповзав навколо нього, пофоткав телефоном, зірвав усі пломби (тобто зняв із гарантії) і заявив: ремонт коштуватиме понад 7000 гривень. - Що зламалося? - не знаю, чи плата, чи згорів інверторний двигун... (той, на який гарантія 20 років)... - Дайте дефектний акт! - Вам його видадуть у виробника... Дякуємо виробнику за пригоди. Більше до вас ні голий і іншим не рекомендую.