Кухонна мийка Lidz 50x80 R 0.8 800x500 права
Фото 12 |
Lidz 50x80 R 0.8 800x500 ліва 800x500 права |
|
З шумопоглинаючою накладкою із зворотного боку чаші.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lidz 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lidz.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lidz 50x80 R 0.8 800x500 права
Усі ціни 6 →Мийка кухонна Lidz 5080-R Satin 0,8 мм LIDZ5080RSAT8 | 1 669 грн. |
Кухонна мийка Lidz 5080-R Polish 0,8 мм (LIDZ5080RPOL06) LIDZ5080RPOL06 | 1 760 грн. |
Lidz Кухонна мийка Lidz 5080-R Decor 0,8 мм (LIDZ5080RDEC06) | 1 209 грн. |
Кухонна мийка Lidz 5080-R Satin 0,8 мм (LIDZ5080RSAT8) LIDZ5080RSAT8 | 1 669 грн. |
Кухонна мийка Lidz 5080-R 0.8мм Satin LIDZ5080RSAT8 | 1 746 грн. |
Lidz Кухонна мийка Lidz 5080-R Satin 0,8 мм (LIDZ5080RSAT8) | 1 639 грн. |
Модификації Lidz 50x80 R 0.8
Ціни на Lidz 50x80 R 0.8 |
---|---|---|---|---|
Lidz 50x80 L 0.8 800x500 ліва | від 1 368 грн. | 5 пропозицій | ||
Lidz 50x80 R 0.8 800x500 права | від 1 209 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →