Кухонна мийка Lidz 790x495/230 LIDZBLM14790495230 790x500
Фото 6 |
Lidz 790x495/230 LIDZBLM14790495230 |
|
Отвір під змішувач зазначено на кресленні
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lidz 790x495/230 LIDZBLM14790495230 790x500
Усі ціни 30 →Кухонна мийка Lidz (BLM-14) 790x495 / 230 LIDZBLM14790495230 | 5 506 грн. |
Lidz Lidz 790x495/230 BLM-14 (LIDZBLM14790495230) | 5 506 грн. |
Кухонна мийка Lidz 790x495/230 BLM-14 (LIDZBLM14790495230) чорний LIDZBLM1 | 5 506 грн. |
Кухонна мийка керамічна прямокутна LIDZ BLM-14 500мм x 790мм чорний із сиф | 5 506 грн. |
Кухонна мийка Lidz 790x495/230 BLM-14 (LIDZBLM14790495230) LIDZBLM14790495 | 4 295 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →