Змішувач Lidz 75 21 140S
Фото 5 |
Lidz 75 21 140S |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lidz 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lidz.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lidz 75 21 140S
Усі ціни 34 →Змішувач для ванни Lidz (CRM) 75 21 140S хром LIDZCRM302114001 | 1 051 грн. |
Змішувач для ванни Lidz (CRM)-30 21 140 01 (LIDZCRM302114001) LIDZCRM30211 | 1 051 грн. |
Lidz Lidz Lamb 1401 LDLAM1401CRM22017 LIDZCRM302114001 | 1 018 грн. |
Змішувач для ванної двовентильний із довгим виливом LIDZ 75 21 хром силумі | 1 018 грн. |
Змішувач для ванни Lidz Lamb 1401 Хром (LDLAM1401CRM22017) LDLAM1401CRM220 | 1 018 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →