Змішувач Lidz 20 38 024 01 LIDZCRM203802401
Фото 7 |
Lidz 20 38 024 01 LIDZCRM203802401 |
|
Монтаж змішувача проводиться на кріпильні болти сидіння унітазу (або біде) за допомогою планки.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lidz 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lidz.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lidz 20 38 024 01 LIDZCRM203802401
Біде приставка для унітазу Lidz (CRM) 40 88 024 хром LIDZCRM203802401 | 1 410 грн. |
Змішувач для біде Lidz (CRM) 20 38 024 01 приставка для унітазу (LIDZCRM20 | 1 413 грн. |
Lidz Змішувач для біде Lidz (CRM) 20 38 024 01 приставка для унітаза | 1 133 грн. |
Змішувач з приставкою для біде Lidz Tani 024 (k40) LDTAN024CRM32532 Chrome | 1 133 грн. |
Змішувач для біде Lidz (CRM) 20 38 024 01 (40 88 024) | 1 413 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →