Змішувач Lidz Kubis 05D-SES LD048KU43378
Lidz Kubis 05D-SES LD048KU43378 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lidz 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lidz.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lidz Kubis 05D-SES LD048KU43378
Усі ціни 26 →Змішувач для ванної одноважільний із довгим виливом LIDZ Kubis 005 чорний | 3 439 грн. |
Змішувач для ванни Lidz Kubis 005 з душовим гарнітуром чорний (LDKUB005BLA | 3 439 грн. |
Lidz Kubis 05D-SES | 2 623 грн. |
Lidz Змішувач для ванни Lidz Kubis 05D-SES | 3 396 грн. |
Lidz Kubis 05D-SES | 3 396 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →