Змішувач Lidz Over 60 022 00
Фото 5 |
Lidz Over 60 022 00 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lidz 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lidz.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lidz Over 60 022 00
Усі ціни 6 →Змішувач для кухні Lidz (CRM) Over 38 020 хром LIDZCRMOVER6002200 | 2 730 грн. |
Змішувач для кухні з фільтром Lidz (CRM) Over 60 022 00 (LIDZCRMOVER600220 | 2 730 грн. |
Lidz Змішувач для кухні з фільтром Lidz (CRM) Over 60 022 00 | 1 369 грн. |
Змішувач для кухні з фільтром Lidz (CRM) Over 38 020 LIDZCRMOVER6002200 | 2 730 грн. |
Змішувач для кухні Lidz (CRM) Over 38 020 з під'єднанням до фільтра | 2 730 грн. |
Кран кухонний Lidz (CRM) Over 38 020 з підключенням до фільтра | 2 730 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →