Кухонна мийка Lidz 781x510/200 775x495
Фото 37 |
Lidz 781x510/200 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lidz 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lidz.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lidz 781x510/200 775x495
Усі ціни 18 →Кухонна мийка Lidz 781x510/200 WHI-01 (LIDZWHI01781510200) LIDZWHI01781510 | 7 268 грн. |
Lidz Кухонна мийка Lidz 781x510/200 MAR-07 (LIDZMAR07781510200) | 7 176 грн. |
Кухонна мийка Lidz 781x510/200 WHI-01 (LIDZWHI01781510200) | 7 360 грн. |
Кухонна мийка Lidz 781x510/200 BLM-14 (LIDZBLM14781510200) | 7 175 грн. |
Кухонна мийка Lidz 781x510/200 COL-06 (LIDZCOL06781510200) LIDZCOL06781510 | 7 268 грн. |
ще 13 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →