Змішувач Haiba Xide 011 HB0906
Haiba Xide 011 HB0906 |
|
Аератор Neoperl
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Haiba 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Haiba.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Haiba Xide 011 HB0906
Усі ціни 12 →Змішувач кухонний однозахватний HAIBA XIDE 011 хром латунь HB0906 | 1 213 грн. |
Haiba Смеситель для кухни Haiba XIDE 011 (HB0906) | 1 213 грн. |
Змішувач для кухонної мийки Haiba XIDE 011 (HB0906) | 1 213 грн. |
Змішувач для кухні Haiba XIDE 011 (HB0906) | 1 213 грн. |
Смеситель для кухни Haiba XIDE 011 (HB0906) | 1 213 грн. |
ще 7 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →