Душова кабіна Lidz Latwa 80x80
Фото 4 |
Lidz Latwa 80x80 SC80x80.SAT.MID.FR 80x8090x90 |
|
Піддон може продаватися окремо.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lidz 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lidz.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lidz Latwa 80x80
Усі ціни 25 →Душова кабіна Lidz Latwa 80x80 (Профіль - сатин, скло - матове) SC80x80.SA | 8 572 грн. |
Lidz Latwa SC80x80.SAT.MID.FR Душова кабіна напівкругла, скло Frost 4 мм + | 7 602 грн. |
Lidz Lidz Latwa SC80x80.SAT.MID.GR + Kapielka ST80x80x26 (LLSC8080SATMIDGR | 7 634 грн. |
Душова кабіна LATWA SC80x80.SAT.MID.FR полукругла, скло Frost 4 мм + Душов | 7 602 грн. |
Душова кабіна Latwa SC80x80.SAT.MID.GR полукругла, скло тон. 4 мм + Душови | 7 634 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Lidz Latwa
Ціни на Lidz Latwa |
---|---|---|---|---|
Lidz Latwa 80x80 | від 7 507 грн. | 30 пропозицій | ||
Lidz Latwa 90x90 | від 7 767 грн. | 42 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →