Душова кабіна Lidz Wawel 79x79
Відео 1Фото 14 |
Lidz Wawel 80x80 79x7989x89 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lidz 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lidz.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lidz Wawel 79x79
Усі ціни 52 →Душова кабіна Lidz Wawel SC80x80.SAT.LOW.TR (LWASC8080SATLOWTR) LWASC8080S | 6 936 грн. |
Набір Lidz душова кабіна Wawel SC80x80.SAT.LOW.FR, скло Frost 4 мм + піддо | 9 225 грн. |
Lidz Lidz Wawel SC80x80.SAT.LOW.FR + Kapielka ST80x80x14 (LWASC8080SLFSET) | 7 779 грн. |
Lidz Набір Lidz душова кабіна Wawel SC80x80.SAT.LOW.GR, скло тоноване 4 мм | 9 110 грн. |
Набір LIDZ душова кабіна WAWEL SC80x80.SAT.LOW.GR, скло тоноване 4 мм + пі | 9 225 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Lidz Wawel
Ціни на Lidz Wawel |
---|---|---|---|---|
Lidz Wawel 79x79 | від 6 514 грн. | 78 пропозицій | ||
Lidz Wawel 89x89 | від 5 655 грн. | 138 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →