Душова кабіна Lidz Wawel 82x82 кутова
Фото 6 |
Lidz Wawel 80x80 BP SC80X80.SAT.LOW.TR |
|
Піддон купується окремо. Lidz Wieza 80x80 SC80x80.SAT.MID.L - така ж модель, але комплектується піддоном.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lidz 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lidz.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lidz Wawel 82x82 кутова
Усі ціни 19 →Душова кабіна Lidz Wawel SC80x80.SAT.LOW.FR 80х80 см без піддону (LWASC808 | 4 525 грн. |
Душова кабіна Lidz Wawel SC80x80.SAT.LOW.FR, скло Frost 4 мм без піддону ( | 5 800 грн. |
Lidz Душова кабіна Lidz Wawel SC80x80.SAT.LOW.GR, скло тоноване 4 мм без п | 5 728 грн. |
Душова кабіна LIDZ WAWEL SC80x80.SAT.LOW.FR, скло Frost 4 мм без піддона ( | 5 728 грн. |
Душова кабіна Lidz Wawel 185х80х80см без піддона (LWASC8080SATLOWFR2) | 5 728 грн. |
ще 14 пропозицій
Модификації Lidz Wawel
Ціни на Lidz Wawel |
---|---|---|---|---|
Lidz Wawel 82x82 кутова | від 4 525 грн. | 28 пропозицій | ||
Lidz Wawel 92x92 кутова | від 5 289 грн. | 27 пропозицій | ||
Lidz Wawel 122x82 ліва / права | від 6 210 грн. | 38 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →