Вудилище Lineaeffe Delta Fissa 300
Lineaeffe Delta Fissa 300 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lineaeffe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lineaeffe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lineaeffe Delta Fissa 300
Вудка Lineaeffe Delta Fissa 3м 5-20гр. RED | 198 грн. |
Вудка Lineaeffe Delta Fissa 3м 5-20гр. BLUE | 264 грн. |
Вудилище Lineaeffe Delta Fissa Red 3m 5-20g (2060300) | 215 грн. |
Вудилище Lineaeffe Delta Fissa 3m 5-20g BLUE (2060300-BLUE) | 264 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →