Літня шина Linglong Green-Max 235/45 R18 98Y
Відео 11Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Linglong Green-Max 235/45 R18 98Y 235/45 R18 98 Y |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Linglong 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Linglong.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Linglong Green-Max 235/45 R18 98Y
Усі ціни 19 →LingLong Green-Max 235/45 R18 98Y XL | 2 484 грн. |
Ling Long Green-Max (235/45R18 98Y) | 2 435 грн. |
Летние шины LingLong GreenMax 235/45 ZR18 98Y XL 1002221169 | 2 512 грн. |
LINGLONG Літня шина LINGLONG GreenMax 235/45R18 98Y | 2 369 грн. |
Літня шина LINGLONG GreenMax 235/45R18 98Y | 2 358 грн. |
ще 14 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Linglong Green-Max 235/45 R18 98Y
Ціни на Linglong Green-Max 235/45 R18 98Y |
---|---|---|---|---|
Linglong Green-Max 235/45 R18 98Y | від 2 358 грн. | 19 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
М'які, шумові характеристики на задовільному рівні.
У дощ керованість також гарна.
Для неквапливої їзди добрий вибір.