Зимова шина Linglong Green-Max Winter Ice I-16 175/70 R13 82T
Виберіть розмір шин
Linglong Green-Max Winter Ice I-16 175/70 R13 82T |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Linglong 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Linglong.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Linglong Green-Max Winter Ice I-16 175/70 R13 82T
Усі ціни 17 →Шина LingLong Green-Max Winter Ice I-16 175/70 R13 82T | 1 564 грн. |
LingLong Green-Max Winter Ice I-16 175/70 R13 82T | 1 590 грн. |
LingLong Green-Max Winter Ice I-16 175/70 R13 82T | 1 635 грн. |
Ling Long Green-Max Winter Ice I-16 (175/70R13 82T) | 1 602 грн. |
Зимние шины LingLong GreenMax Winter Ice I-16 175/70 R13 82T 1002489316 | 1 662 грн. |
ще 12 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →