Зимова шина Linglong Green-Max Winter Ice I-15 SUV 235/65 R18 106T
Відео 2Фото 4 |
Виберіть розмір шин
Linglong Green-Max Winter Ice I-15 SUV 235/65 R18 106T 235/65 R18 106 T |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Linglong 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Linglong.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Linglong Green-Max Winter Ice I-15 SUV 235/65 R18 106T
Усі ціни 23 →Шина LingLong Green-Max Winter Ice I-15 SUV 235/65 R18 106T | 3 333 грн. |
LingLong Green-Max Winter Ice I-15 SUV 235/65 R18 106T | 3 392 грн. |
LingLong Green-Max Winter Ice I-15 SUV 235/65 R18 106T | 3 456 грн. |
LingLong Green-Max Winter Ice I-15 SUV 235/65 R18 106T | 3 520 грн. |
Зимние шины LingLong Ice I-15 GreenMax Winter SUV 235/65 R18 106T 10015210 | 3 443 грн. |
ще 18 пропозицій
Відеоогляди
Чи не дивіться, що Китай, гума реально класна. М'яка, тиха, кашу гребе відмінно і по льоду не найгірша. Трохи гудіти після 140 км починає Тиха, м'яка. За цю ціну їх просто нема. Реально «брендам» не поступається. користуюся Linglong Green-Max Winter Ice I-15 SUV 265/50 R20 107T більше року |
Додати відгук
Модификації Linglong Green-Max Winter Ice I-15 SUV 235/65 R18 106T
Ціни на Linglong Green-Max Winter Ice I-15 SUV 235/65 R18 106T |
---|---|---|---|---|
Linglong Green-Max Winter Ice I-15 SUV 235/65 R18 106T | від 3 280 грн. | 24 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →