Літня шина Linglong Green-Max 165/70 R14 81T
Відео 11Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Linglong Green-Max 165/70 R14 81T |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Linglong 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Linglong.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Linglong Green-Max 165/70 R14 81T
Усі ціни 11 →Ling Long Green-Max (165/70R14 81T) | 1 282 грн. |
Летние шины LingLong GreenMax 165/70 R14 81T 1001112476 | 1 338 грн. |
LingLong Green-Max 165/70 R14 81T | 1 650 грн. |
Linglong GreenMax 165/70 R14 81T 120715 | 1 745 грн. |
LingLong Green-Max 165/70 R14 81T | 1 800 грн. |
ще 6 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
М'які, шумові характеристики на задовільному рівні.
У дощ керованість також гарна.
Для неквапливої їзди добрий вибір.