Літня шина Linglong Green-Max Van HP 215/65 R15C 104T
Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Linglong Green-Max Van HP 215/65 R15C 104T |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Linglong 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Linglong.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Linglong Green-Max Van HP 215/65 R15C 104T
Усі ціни 18 →Шина LingLong Green-Max Van HP 215/65 R15C 104/102T | 2 530 грн. |
LingLong Green-Max Van HP 215/65 R15C 104/102T | 2 597 грн. |
LingLong Green-Max Van HP 215/65 R15C 104/102T | 2 671 грн. |
Ling Long Green-Max Van HP (215/65R15C 104T) | 2 594 грн. |
Летние шины LingLong GreenMax Van HP 215/65 R15C 104/102T 1002464192 | 2 673 грн. |
ще 13 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →