Візочок Lionelo Julie One
Відео 5Фото 8 |
Lionelo Julie One
Конструкція:прогулянкова
Складання:книжка
Захист:бампер, пахремінь, ремені
Регулювання:спинка, підніжка
Ширина шасі:50 см
Вага в зборі:7 кг
Максимальне навантаження: 15 кг
Всі характеристики
Купити Lionelo Julie One
Усі ціни 76 →Прогулочная коляска Lionelo Julie One Black | 7 599 грн. |
Прогулянкова коляска Lionelo Julie(LO-JULIE BLACK/BURGUNDY) | 7 199 грн. |
Прогулянкова коляска Lionelo JULIE ONE BLACK (21201507) LO-JULIE ONE BLACK | 7 599 грн. |
Коляска Lionelo Julie One Black (LO-JULIE ONE BLACK) | 7 328 грн. |
Lionelo Julie One Black (LO-JULIE ONE BLACK GOLD) lo-julie one black gold | 8 399 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →