ДБЖ Logicpower LP-UL2000VA 2000 ВА (16155)
Фото 3 |
Logicpower LP-UL2000VA 2000 ВА |
|
Як вибрати акумулятор для ДБЖЯкі бувають технології акумуляторів для ДБЖ, як розрахувати їх необхідну ємність та правильно враховувати зарядний струм?
Як розрахувати тривалість роботи домашньої та комп'ютерної техніки від акумуляторних батарейСкільки протримається від ДБЖ умовний комп'ютер чи холодильник у разі вимкнення світла?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Logicpower 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Logicpower.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Logicpower LP-UL2000VA 2000 ВА
Усі ціни 18 →ИБП LogicPower LP-UL2000VA (1200Вт) | 7 765 грн. |
ИБП LogicPower LP-UL2000VA | 7 765 грн. |
LogicPower LogicPower UPS LP-UL2000VA (1200Вт) (16155) | 7 765 грн. |
Джерело безперебійного живлення LP-UL2000VA (1200Вт) (LP16155) | 7 765 грн. |
Пристрій безперебійного живлення LogicPower LP-UL2000VA (16155) | 7 765 грн. |
ще 13 пропозицій
Немає Якість складання Егор: користуюся Logicpower LP-UL2000VA менше місяця |
Додати відгук
1.Передня панель де дисплей перекошена.
2.З лівого боку вм'ятина зсередини (видна внутрішня деталь яка не вміщається в корпус)
3.Права передня ніжка крива.ДБЖ "танцює".
Ось вам і новинка!)))