Каталог   /   Аудіотехніка   /   Навушники   /   Logitech
Навушники

Logitech G435

Фото - Навушники Logitech G435
Відео 20Фото 7
Logitech G435
Колір
Підключення та конструкція
Призначенняігрові
Сумісність з консолямиPlayStation 4, PlayStation 5, Nintendo Switch
Конструкціянакладні, закриті
повнорозмірні Over-Ear
Тип підключеннябездротові
ПідключенняBluetooth
радіоканал
Штекерпрямий
Радіус дії10 м
Характеристики
Імпеданс45 Ом
Частотний діапазон20 – 20000 Гц
Діаметр динаміка40 мм
Тип випромінювачівдинамічні
Характеристики мікрофона
Мікрофонна дужці
Частотний діапазон100 – 8000 Гц
Шумопоглинання мікрофонаENC
Функції та можливості
Регулювання гучності
Живлення
Джерело живленняакумулятор
Час роботи (музика)18 год
Вхід зарядкиUSB-C
Інше
Матеріал амбушюртекстиль
Вага165 г
Комплектаціядонгл USB-A
Офіційний сайтlogitechg.com
Дата додавання на E-Katalogжовтень 2021
Маркування виробника
981-001049

981-001050

981-001061

Ще
981-001062

981-001073

981-001074

Дуже легкі. Обмежувач гучності на 85 дБ. Комбіновані забарвлення: малиново-синя, бузково-Біла, жовто-чорна.

У 2021 році бренд Logitech випустив найлегші бездротові повнорозмірні накладні навушники для геймерів та меломанів. Модель важить всього 165 г, має компактний форм-фактор, знімні амбушюри з м'яким наповнювачем з ефектом пам'яті, обтягнуті дихаючою тканиною, що дозволяє уникнути втоми та потовиділення вух навіть після декількох годин використання. Навушники Logitech G435 підтримують передачу сигналу через Bluetooth і радіоканал за допомогою адаптера USB-A.

Завдяки фірмовій технології Logitech Lightspeed, яка забезпечує мінімальну затримку відгуку, можуть бути затребувані в середовищі кіберспортсменів. 40-міліметрові драйвери формують чисте збалансоване звучання, а вбудовані парні мікрофони з формуванням променя знижують фоновий шум. Час автономної роботи навушників складає до 18 годин. Для зарядки передбачений кабель USB-C - USB-A. Гарнітура сертифікована для роботи з застосунком Discord і сумісна з Dolby Atmos™, Windows Sonic™ та Tempest 3D AudioTech.

Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Logitech 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Logitech.
Які характеристики повинні мати гарні навушники?Гайд за ключовими характеристиками навушників

Купити Logitech G435

Усі ціни 178 →

Logitech Накладні навушники Logitech LIGHTSPEED G435 Black (981-001050)

MTA.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Гарантія: 24 міс. від виробника
Поскаржитись
4 699 грн.

Ігрові навушники Logitech G435 Wireless (Black) (EU) 981-001050

Поєднання звукових технологій і комфортуІгрові навушники G435 від Logitech можна цілком заслужено назвати одним із найцікавіш... щеих девайсів для геймінгу за останні роки, адже спрямованість цієї гарнітури на витривалість та зручність користування є справді унікальною.Ігрова гарнітура G435 одразу виділяються на фоні конкурентів завдяки сміливому дизайну, який базується на використанні
Jabko.uaЗ нами 3 роки
(Львів)
Поскаржитись
2 799 грн.

Ігрові навушники Logitech G435 Lightspeed Wireless Gaming Headset Black (981-001050)

TouchЗ нами 7 років
(Дніпро)
Гарантія: 3 міс.
Поскаржитись
2 689 грн.

Bluetooth-гарнітура Logitech G435 Wireless Blue (981-001062) 981-001062

ЗАВЖДИ В ГРІ Грайте в ігри поодинці та з друзями та слухайте музику. Ігрова гарнітура G435 підключається до ПК, телефону та і... щенших пристроїв за допомогою бездротової технології ігрового класу LIGHTSPEED та інтерфейсу Bluetooth. Ця модель дає потужний та чистий звук, а мікрофони з формуванням спрямованого сигналу знижують шум фону. Деталі цієї гарнітури не менш ніж на 22% виконані з переробленого пластику. З гарнітурою G435 ви завжди у грі. ВИГОТОВЛЕНО З ПЕРЕРОБЛЕНОГО ПЛАСТИКА. Пластикові компоненти гарнітури G435 містять не менше 22% сертифікованої сировини, виготовленої на основі перероблених відходів споживання від ваги. БЕЗДРОТОВА ТЕХНОЛОГІЯ LIGHTSPEED Бездротова технологія ігрового класу LIGHTSPEED – це висока якість аудіосигналу, широкі можливості підключення та тривалий час автономної роботи. Гарнітура працює у радіусі 10 метрів. Технологія LIGHTSPEED сумісна з ПК, Mac, PlayStation 4 та PlayStation 5. БЕЗДРОТОВЕ ПІДКЛЮЧЕННЯ ПО BLUETOOTH Ви зможете продовжити грати на високій швидкості при підключенні гарнітури G435 до іншого пристрою завдяки швидкому модулю Bluetooth. І, звичайно, ви також можете слухати музику і спілкуватися з друзями. 18 ГОДИН ГРИ Ви граєте або слухаєте музику — гарнітура при повному заряді акумулятора пропрацює 18 годин у бездротовому режимі. ЛЕГКІСТЬ І ВИКЛЮЧНА ЗРУЧНІСТЬ Вага гарнітури G435 складає всього 165 г, тому вона не викликає дискомфорту при тривалому носінні.
Click.uaЗ нами 4 роки
(Київ)
Гарантія: 24 міс. від виробника
Поскаржитись

Гарнітура LOGITECH G435 LIGHTSPEED Wireless Gaming WHITE (981-001074) 981-001074

Офіційний партнер Logitech
FOXTROT.UA
(Київ)
Гарантія: 24 міс. від виробника
Поскаржитись
ще 20 пропозицій

Динаміка цін на Logitech G435

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна
Огляд моделі на основі відгуків користувачів
Навушники Logitech G435 є бездротовими ігровими навушниками, які відзначаються своєю легкою вагою та комфортом при тривалому використанні. Вони забезпечують якісний звук з чіткими басами, що робить їх універсальними для різних видів контенту. Навушники мають тривалий час автономної роботи, що дозволяє використовувати їх протягом багатьох годин без підзарядки. Вони також підтримують бездротове підключення, що забезпечує свободу руху. Однак, деякі користувачі стикаються з проблемами з донглом, який може втрачати зв'язок, а мікрофон має посередню якість звуку. Крім того, конструкція навушників може бути крихкою, а вуха можуть пітніти під час використання. Незважаючи на ці недоліки, навушники Logitech G435 залишаються популярним вибором завдяки своїм основним перевагам.
Переваги

Мінуси

4
6
17
16
гарна модель, понравилося
16 вересня 2025
Це навушники, де головний акцент зроблено на комфорт, а не на якість звуку. Якщо ви шукаєте максимально легку бездротову гарнітуру для тривалих ігрових сесій чи роботи і готові миритися з середнім звуком та мікрофоном — це чудовий вибір. Якщо ж у пріоритеті якість аудіо для музики чи змагальних ігор, варто розглянути дротові моделі.
При активному використанні (10+ годин на день) заряду вистачає приблизно на добу. Реальна дальність роботи радіоканалу — це близько 10 метрів у прямій видимості, будь-які стіни суттєво скорочують дистанцію. Перед покупкою обов'язково перевіряйте навушники на оригінальність, оскільки на ринку багато підробок. Також варто враховувати, що якість звуку може відрізнятися на ПК та смартфоні, тому тестуйте їх на тому пристрої, де плануєте використовувати найчастіше.
Винятковий комфорт та легкість: Навушники справді дуже легкі, що дозволяє комфортно проводити в них по 10-12 годин без відчуття тиску чи втоми.
Тканинні амбушюри: Завдяки матеріалу, що "дихає", вуха не пітніють навіть у спекотну погоду, що є значною перевагою над амбушюрами зі шкірозамінника.
Універсальність підключення: Можливість швидко перемикатися між радіоканалом Lightspeed (для ПК та ігор) та Bluetooth (для мобільних пристроїв) є дуже зручною.
Хороше співвідношення ціни та комфорту: За свою вартість (особливо зі знижкою) це один з найкращих бездротових варіантів на ринку, якщо пріоритетом є саме комфорт при тривалому використанні.
Посередня якість звуку: Для музики та фільмів звук можна охарактеризувати як "нормальний", але не більше. Йому бракує деталізації та глибини, особливо в порівнянні з дротовими аналогами в тій же ціновій категорії.
Складнощі з позиціонуванням в іграх: Попри ігрову спрямованість, точне визначення напрямку кроків чи пострілів супротивників може бути ускладненим, до звукової сцени потрібно довго звикати.
Дуже проста якість мікрофона: Співрозмовники вас чутимуть, але звук голосу плаский, сухий, без низьких частот. Для ігрових чатів цього достатньо, але для стрімів чи якісного спілкування він не підійде.
Маркі матеріали та складнощі з чисткою: Тканинні амбушюри та особливо незнімна тканинна частина на оголів'ї дуже швидко брудняться, і якщо амбушюри можна зняти та випрати, то очистити оголів'я — справжня проблема.
Періодичні проблеми з підключенням: З часом почали виникати ситуації, коли ПК не бачить USB-донгл. Проблема вирішується перепідключенням адаптера та перемиканням режимів, але це створює незручності.
Малий розмір: Навушники компактні, що може стати проблемою для людей з великими головою та вухами.
Volodymyr Alokhinкористуюся Logitech G435 більше року
Комфортна, гарна посередність із жахливим мікрофоном та поганим зв'язком
5 березня 2025
Навушники куплялися в комплекті з мишкою g305se, в одній коробці. В мене не підробка, яку зараз масово продають за 1.5к грн.
Великим плюсом цих вух вважаю їх вагу, не відчуваються взагалі, їх просто комфортно носити вдома, можна взагалі не знімати, дизайн, та те що мікрофон не заважає.Все інше або посереднє, або жахливе.
В них не побігаєш, злітають з голови.
Звукоізоляція погана, адже тканині амбушури, але вони є і плюсом, адже вуха не пітніють.
Звук як в дротових навушниках в 1.5 рази дешевше, тобто він непоганий, в іграх чутно, музика не сильно втрачається по частотам, немає сильного перевантаження в низькі чи у високі. Але софту від виробника під них немає, тому налаштувати буде важко.
Якщо берете для пк, то майте на увазі, що по блютузу буде або поганий звук, і вас будуть чути, або тільки звук, без мікрофону.
По донглу звук хороший і вас чутно чітко, але металево, в мене ще виявився брак з мікрофоном, при підняті голосу мікрофон починає нещадно перевантажуватися і видавати звуки з пекла, за що мені не один раз прилітало у войсі. Пофіксити вийшло тільки через VST плагіни, прибравши високі частоти, таким чином мій голос тепер звучить, як із бочки.
Часто втрачається зв'язок на пару секунд, а потім відновлюється, буває просто спотворюється, скоріше за все, проблема у великий кількості бездротових приладів, але пофіксити цю проблему дуже важко, майте це на увазі. якщо у вас поряд роутер та бездротові девайси.
Оригінали не коштують своєї ціни, не знаю що там по підробц
Вага
Дизайн
Вбудований мікрофон
Мікрофон - металевий + звук з пекла.
Зв'язок втрачається.
За ціну оригінальних вух посередній звук.
onedezzкористуюся Logitech G435 більше року
Рішення. Смартфон не знаходив навушники по Bluetooth.
29 червня 2023
Все було добрим, поки не купивши інший смартфон.
Стикнувся з проблемою, що смартфон Realme 6 Pro не бачив навушники через Bluetooth. А на попередньому смартфоні вони працювали добре.

Рішення:
Увімкнути навушники, натис. і утрим. кнопку "Увімкнення" 3-5сек.
Перейти до режиму Bluetooth, натис. і утрим. кнопку "Мікрофон" 3-5сек. (почне поволі блимати синій індикатор).
Далі, натис. і утрим. кнопку "Мікрофон" + кнопку "Увімкнення" 3-5сек. (почне швидко миготіти синій індикатор).
Вуаля) смартфон побачити навушники через Bluetooth.

Додам:
Режим радіо-сигналу (синій світлодіод) актив. утримуванням кнопки "Мікрофон".
Зустрів ще помаранчевий світлодіод, коли утрим. кнопки "Мікрофон" та "Реєстр. гучності". Коли натис. і утрим. кнопку "Мікрофон" + кнопку "Збільш. гучності" = стало можливим ще більше збільшити гучність на навушниках кн. зб. гучний. Якщо ж натиснути. і утрим. кнопки "Мікрофон" + "Зменшення гучн." = активується режим захисту вашого слуху (напевно), який не дозволяє голосного слуху. муз. Тож я його вимкнув)))
Звук для ігор норм. Звук для музики нікудишній. Системний кодек + налаштований еквалайзер виправляють ситуацію. Комфортні. Точно подобаються і як виглядають, і у використанні. Радіо-сигнал передає через 3 чи 4 кімнати. Bluetooth – теж – через 3, 4 кімнати ловити. Легкі. Раковини великі. Діапазон достатній, як для ігор, так і для музики (люблю використовувати еквалайзери для ще кращого звуку)
Не зручно, що немає кнопки перемикання між треками на самих навушниках. Мікрофон не дуже.
Микола Руснак Григоровичкористуюся Logitech G435 більше року
Показано 3 з 43 відгуків
ще 10 відгуків
25 серпня 2025, 11:45
Запитання про Logitech G435
Навушники підійдуть для пс5, смарт ТВ, комп'ютера та телефону, і чи є дріт до них?
anonim
28 березня 2025, 08:47
Запитання про Logitech G435
Що робити, якщо не працює один навушник?
Перестав працювати один навушник. Можна перевірити, що з ним сталося? Це програмно щось чи дефект навушників?
anonim
11 березня 2025, 08:05
Запитання про Logitech G435
Logitech g 435 показує індикацію заряду до ста
а після включення через 5-15 хвилин показує що майже сіли
Показано 3 із 21 запитання
ще 15 запитань
Відеоогляди