Кухонна мийка Longran Classic CLS 400.500 400х500
Longran Classic CLS 400.500 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Longran 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Longran.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Longran Classic CLS 400.500 400х500
Кухонна мийка LONGRAN CLASSIC CLS 400.500 біла (07 Alpina) + подарунок кош | 4 400 грн. |
Кухонна мийка LONGRAN CLASSIC CLS 400.500 світлий беж (08 Colorado) + пода | 4 200 грн. |
Кухонна мийка LONGRAN CLASSIC CLS 400.500 коричневий металік (93 Marone) + | 4 000 грн. |
Кухонна мийка LONGRAN CLASSIC CLS 400.500 пісочна (38 Terra) + подарунок к | 4 200 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →