Кухонна мийка Schock Solido N-75 378x378
Schock Solido N-75 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Schock 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Schock.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Schock Solido N-75 378x378
Усі ціни 15 →Кухонная мойка SCHOCK Solido N75 alpina-07 | 11 187 грн. |
Кухонная мойка SCHOCK Solido N75 colorado-08 | 11 187 грн. |
Кухонная мойка SCHOCK Solido N75 onyx-10 | 11 187 грн. |
Кухонная мойка SCHOCK Solido N75 inox-12 | 11 187 грн. |
Кухонная мойка SCHOCK Solido N75 nero-13 | 11 187 грн. |
ще 10 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →