Вудилище Salmo Kraft Jigging L KR2200-220
Salmo Kraft Jigging L KR2200-220 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Salmo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Salmo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Salmo Kraft Jigging L KR2200-220
Усі ціни 9 →Вудлище спінінгове Salmo Kraft Jigging L 2.20 м 5-14 г (KR2200-220) | 1 680 грн. |
Вудлище спиннинговое Salmo Kraft JIGGING L 14 7.30 KR2200-220 | 1 680 грн. |
Вудилище Salmo Kraft Jigging L 2.2m 5-14g (KR2200-220) | 1 680 грн. |
Спінінг Salmo Kraft JIGGING L 5-14/2,20 (KR2200-220) | 2 240 грн. |
Вудилище Salmo Kraft Jigging L 5-14g / 2.20m (KR2200-220) | 2 240 грн. |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →