Вудилище Lucky John Vanrex 15 LJVA-662LF (LJVA-662LF)
Lucky John Vanrex 15 LJVA-662LF |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lucky John 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lucky John.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lucky John Vanrex 15 LJVA-662LF
Вудлище спінінгове Lucky John Vanrex Spin 15 1.98 м 3-15 г (LJVA-662LF) | 1 218 грн. |
Вудлище спиннинговое Lucky John Vanrex 15 1.98 (LJVA-662LF) | 1 218 грн. |
Вудилище Lucky John Vanrex Spin 15 1.98m 3-15g (LJVA-662LF) | 1 218 грн. |
Спінінг Lucky John Vanrex SPIN 15 1.98 м 3-15г (LJVA-662LF) | 1 624 грн. |
Вудилище Lucky John Vanrex 15 198 (LJVA-662LF) | 1 624 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →