Вудилище Favorite X1 X1-702L
Відео 3 |
Favorite X1 X1-702L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Favorite 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Favorite.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Favorite X1 X1-702L
Спінінг Favorite X1 702L 2.13m 3-12g Mod Fast,1693.03.28 | 1 690 грн. |
Спінінг Favorite X1 702L 2.13 m 3-12g Mod Fast | 1 690 грн. |
Спінінг FAVORITE X1 702L 2.13m 3-12g Ex.Fast | 1 690 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →