Овочечистка Maestro MR-1557
Фото 2 |
Maestro MR-1557 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Maestro 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Maestro.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Maestro MR-1557
Усі ціни 9 →Овощечистка Maestro MR-1557 17 см | 179 грн. |
Овочечистка Maestro MR-1557 17 см (333006) | 199 грн. |
Овочечистка Maestro MR-1557 | 97 грн. |
Овочечистка Maestro MR-1557 (17х2,3х3,2 см) | 109 грн. |
Овочечистка Maestro 170 мм (MR-1557) | 96 грн. |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →