Овочечистка Maestro MR-1717
Maestro MR-1717 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Maestro 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Maestro.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Maestro MR-1717
Усі ціни 10 →Овощечистка Maestro MR-1717 22х2,4х2 см | 125 грн. |
Овочечистка Maestro Basic (MR-1717) (776789) | 196 грн. |
Овощечистка Maestro MR-1717 22х2,4х2 см | 230 грн. |
Овочечистка Maestro MR-1717 (22х2,4х2 см) | 72 грн. |
Овочечистка Rainbow 220 мм (MR-1717) | 69 грн. |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →