Ніж для піци Maestro MR-1719
Maestro MR-1719 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Maestro 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Maestro.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Maestro MR-1719
Усі ціни 9 →Maestro 1719-MR | 70 грн. |
Ніж для декоративної нарізки Maestro MR-1719 Basic | 99 грн. |
Ніж для декоративного нарізування Maestro MR-1719 | 128 грн. |
Ніж для декоративної нарізки Maestro MR-1719 | 128 грн. |
Ніж для тіста Rainbow (MR-1719) | 72 грн. |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →