Кухонний ніж Maestro MR-1449
Maestro MR-1449 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Maestro 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Maestro.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Maestro MR-1449
Ніж Maestro овочевий 1449 | 190 грн. |
Ніж для чищення овочів Maestro MR-1449 | 195 грн. |
Ніж для овочів Maestro довжина 9 см (1449 MR) | 142 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →