Кухонний ніж Maestro MR-1453
Maestro MR-1453 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Maestro 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Maestro.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Maestro MR-1453
Усі ціни 6 →Maestro 1453-MR | 181 грн. |
Ніж універсальний Maestro 12.5 см (MR-1453) | 246 грн. |
Ніж загального призначення Maestro 12 див. MR 1453 | 190 грн. |
Ніж універсальний нержавіюча сталь/пластик 12,5 см Maestro MR-1453 | 270 грн. |
Ніж Maestro 1453 | 195 грн. |
Ніж Maestro MR-1453 | 150 грн. |
Купив ніж у спеціалізованому магазині. Модель сподобалася. Якість виготовлення, гострота ріжучої кромки, добре заточується, в руці лежить чудово. Приємно скористатися. Недоліків поки що немає. користуюся Maestro MR-1453 менше місяця |
Додати відгук
РекомендуємоПорівняти в таблиці →