Кухонний топірець Maestro MR-1466
Maestro MR-1466 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Maestro 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Maestro.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Maestro MR-1466
Усі ціни 19 →Maestro MR-1466 | 569 грн. |
Кухонний ніж-сокирка 7" Maestro MR 1466 Classik | 499 грн. |
Кухонний ніж-топірка MAESTRO MR-1466 | 718 грн. |
Кухонний ніж-топірка MAESTRO MR-1466 | 624 грн. |
Сокирка MR-1466 Maestro | 487 грн. |
ще 14 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →