Кухонний ніж Maestro MR-1473
Maestro MR-1473 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Maestro 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Maestro.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Maestro MR-1473
Усі ціни 14 →Maestro 1473-MR | 200 грн. |
Ніж кухарський Maestro MR-1473 | 300 грн. |
Ніж кухарський Maestro MR-1473 | 414 грн. |
Ніж Maestro 127 мм MR-1473 (MR-1473) | 229 грн. |
Шеф-ніж Maestro MR-1473 | 224 грн. |
ще 9 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →