Ніж для піци Maestro MR-1719-2
Maestro MR-1719-2 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Maestro 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Maestro.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Maestro MR-1719-2
Усі ціни 11 →Maestro 1719-2-MR | 83 грн. |
Ніж подвійний для декоративного нарізування Maestro MR-1719-2 | 140 грн. |
Ніж подвійної для декоративної нарізки Maestro MR-1719-2 | 258 грн. |
Ніж подвійної для декоративної нарізки Maestro MR-1719-2 | 140 грн. |
Подвійний ніж для фігурної та декоративної нарізки Maestro MR-1719-2 | 79 грн. |
ще 6 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →